Tohle je potřeba uchovat pro příští roky
"Buď zdráv jako Voda!" Vodokres - prastarý slovanský svátek 19. ledna!
Přesně 19. ledna po páté hodině odpoledne bude veškerá voda
v otevřených zdrojích získávat následující vlastnosti: stává se bezbarvá,
získává sladkou chuť, kyselost se změní a stane se v rozmezí 8,4 - 10,5 pH.
Tyto vlastnosti se objeví také ve sněhu, pokud se v daný den sbírá a roztaví.
Takto skutečný vědecký zázrak se děje přímo před našima očima.
Zde je závěr lékařů: voda, sbíraná 19. ledna z otevřených
zdrojů, je biostimulátor, který má příznivý účinek na imunitní systém a
poskytuje antioxidační ochranu. Tato voda zlepšuje metabolismus, zvyšuje krevní
tlak, má příznivý účinek na celkové zdraví.
Jednoduše řečeno, toto je prostě Živá Voda - známá našim
předkům. My ji známe už jen z pohádek, kdy se měli hrdinové objevit v určeném
čase na určeném místě.
V dřívějších dobách se v tento den mladí lidé třikrát
ponořili do otvorů vysekaných v ledu. Čerpala se také voda pro nemocné nebo se
namáčela plátna do čistého sněhu.
V tento den má voda magickou sílu a Královna Vodice dokáže
očistit a u zdravit nejen fyzické tělo člověka, ale i všechna jeho astrální a
duchovní těla.
V tento den si všichni Slované přáli: „Buď zdráv jako Voda!“
https://www.aliancens.cz/single-post/2018/01/18/Bu%C4%8F-zdr%C3%A1v-jako-Voda-Vodokres--prastar%C3%BD-slovansk%C3%BD-sv%C3%A1tek-19-ledna?fbclid=IwAR1dq3ohnwRJfytWxgaQ8tqEMuFkaPK5qaIub-Epo286un0dfJ6ILWcSn8k
Poďme 18. a 19. januára na pramenitú vodu
Nedávne
vedecké štúdie ukázali, že optická hustota vody v dňoch 18. a 19.
januára je vyššia ako voda z tých istých zdrojov v bežných dňoch.
Liečivé vlastnosti vody v týchto dňoch niektorí vedci vysvetľujú zmenou
magnetického poľa Zeme, ktoré sa v týchto dňoch mierne odchyľuje od
normy a všetka kvapalina na planéte, bez výnimky, je magnetizovaná.
Ruský
experimentálny fyzik, profesor Anton Belskij, v noci z 18. na 19.
januára odobral vzorky vody z najbližšieho rybníka. Tieto vzorky vody v
polyetylénových fľašiach stáli v jeho laboratóriu mnoho rokov. Voda v
nich aj po rokoch zostala číra, bez zápachu a sedimentu. Na jednej z
vedeckých konferencií povedal o tomto experimente známemu profesorovi z
Ústavu jadrovej fyziky na Moskovskej štátnej univerzite, ktorý sa
venoval štúdiu neutrónových tokov z vesmíru a zo Zeme.
Profesor
skontroloval za posledné roky svoje experimentálne údaje. Čoskoro Anton
Belskij dostal e-mailom veľmi zaujímavé informácie. Podľa jeho údajov
boli v krátkom čase pred 19. januárom zaznamenané už niekoľko rokov za
sebou, intenzívne výbuchy neutrónového toku, ktoré prekročili bežnú
úroveň o 100 až 200 krát. Tento intenzívny tok kolísal, niekedy vrcholy
intenzívnosti pripadli na 17. a 18. januára a niekedy presne na 19.
januára.
Výskum, ktorý sa uskutočnil pred niekoľkými rokmi na
Moskovskom inštitúte informačnej a vlnovej technológie ukázal, že
frekvenčné spektrum žiarenia vody odobratej 18. a 19. januára je veľmi
podobné elektromagnetickému žiareniu zdravých ľudských orgánov.
Nielen
voda z prírodných prameňov nadobúda 18. a 19. januára pozitívne
vlastnosti, ale aj obyčajná voda z vodovodu sa môže v týchto dňoch stať
tiež bioaktívna a zachovať si svoje špeciálne vlastnosti nielen celý
rok, ale oveľa dlhšie obdobie. Ukazuje sa, že všetka voda vrátane vody z
vodovodu každý rok 18. a 19. januára opakovane mení svoju štruktúru v
priebehu jedného a pol dňa.
Uskutočnené výskumy v rôznych
inštitúciách, ktoré zaznamenali zmeny vody odobratej 18. a 19. januára
zahŕňali merania biopoľa vody, acidobázickú rovnováhu, vodíkový
potenciál, špecifickú elektrickú vodivosť, ako aj výsledok jej účinkov
na človeka pri vnútornom a vonkajšom použití. Za týmto účelom sa od
večera 18. januára v krátkych intervaloch odoberali vzorky vody
prúdiacej z vodovodu a vykonali sa merania. Na kontrolu boli vzorky
uskladnené na dlhé obdobie. O mnohých týchto výskumoch a ich výsledkoch
sa môžete dočítať v predchádzajúcich článkoch v kategórií „voda“.
https://www.biosferaklub.info/podme-18-a-19-januara-na-pramenitu-vodu/?fbclid=IwAR38O16TU9QOhPYM4V42lmHy_SRPNRYDbXgq9MsbNbOLAvcBZ_RlABkQ41Y
FB
Jitka Tresnakova 18. ledna 2019
Miluji
vodu. Je kouzelná a tajemná. Její největší dary se projevují, když je
čirá a čistá, stejně tak jako je tomu u ženy. Voda je živá a má své
„charakterové v
lastnosti“. Je lymfou Země.
Již po několik tisíciletí každý leden v určitém čase voda ze všech
zdrojů mění svoje vlastnosti. Podle vědců se mění i její
elektromagnetické záření, které zaznamenávají měřící přístroje. Pokud
tuto vodu izolujeme od vnější informace, tak si zachová výjimečné
vlastnosti velmi dlouho. Je oficiálně zaznamenané, že voda načerpaná z
pramene 19.ledna do oběda, stála ve vědecké laboratoři při pokojové
teplotě a ve světle čtyři roky a nezměnila barvu, chuť a zápach. Přitom
obyčejná voda, která stála hned vedle ve stejných podmínkách, se stala
nepoužitelná k pití už po dvou měsících.
Zajímavý objev uskutečnili
fyzici z Ústavu ekologie člověka a hygieny životného prostředí Sysina
Ruské akademie věd. Po dobu určitých dní v lednu vědci každý den
analyzovali vodu načerpanou z vodovodu a zjistili, že po dobu známých
lednových dní 18. – 19.ledna se voda odlišovala vysokou úrovní energie.
"Především bylo třeba stanovit fáze přechodu vody do neobvyklého stavu,
proto jsme jí začali sledovat už 15.ledna. Načerpali jsme vodu z
vodovodu a změřili jsme množství iontů radikálů. 17.ledna počet iontů
radikálů začal stoupat, současně se voda stala měkčí, vzrostla její
hodnota pH, a tím byla voda méně kyselá. Vrchol dosáhla voda 18.ledna
večer, když vzhledem k velkému množství iontů radikálů byla její
elektrická vodivost jako u uměle nasycené vodě elektrony. Přitom hodnota
pH vody byla neutrální," hovoří vedoucí výzkumu, kandidát technických
věd Anatolij Stechin.
Dlouhodobé pozorování kosmického záření
odborníky v jaderné fyzice ukázalo, že každý rok 18. – 19.ledna proudí
na Zem intenzívní neutronový tok a intenzita neutronového záření na naší
planetě se v tomto čase zvyšuje 100 – 200krát. Podle vědců, intenzívní
neutronový tok má sterilizační efekt.
"Studovali jsme i stupeň
struktury vody, k tomu jsme museli zamrazit několik vzorků vody z
vodovodu i z přírodního pramene. Zjistili jsme, že i voda z vodovodu,
která má daleko k ideálnímu, tak v zmraženému stavu pod mikroskopem byla
krásně harmonická. Křivka elektromagnetické aktivity se začala snižovat
19. a 20.ledna měla už obvyklé hodnoty.
"Předpokládáme, že příčinou
prudkého nárůstu elektromagnetické aktivity vody po dobu 18. – 19.ledna
je velké nahromadění iontů radikálů v zemské litosféře. Konec konců,
vždyť je to skutečný rezervoár elektronů a většina jich odevzdává vodě."
Profesor biologické fakulty Moskevské státní univerzity, doktor věd
Vladimír Voevikov hovoří: "O skutečnosti, že vodu ovlivňují všechny
druhy magnetických a neutronových bouřek není žádných pochyb.
Mimochodem, vědci dokázali, že na vlastnosti vody má značný vliv i
zatmění Slunce bez ohledu na stupeň zatmění v té, anebo v jiné části
Země. Co se týče 18. až 19.ledna možná probíhá ve skutečnosti
restrukturalizace meziplanetárních magnetických polí, ale to je zatím
cílem výzkumů. Unikátní výzkum uskutečněný Moskevským institutem ukázal,
že frekvenční spektrum vody načerpané 18. – 19.ledna je shodné s
frekvenčním spektrem ideálně zdravého člověka. Ukázalo se, že tato voda
obsahuje osobitý informační program v podobě uspořádaných zdravých
frekvencí lidského organismu."
Naši předkové poznali unikátní
vlastnosti vody ve dnech 18. – 19.ledna, a proto se v tyto dny zásobili
vodou a pokud byla možnost, věnovali čas na relaxaci spojenou s přírodou
a vodou.
Zatím marně hledám hlubší informace na zahraničních
webech, tudíž pokud někdo máte více informací od zdroje, prosim o
jejich sdileni 😉😊
A k tomu ještě z komentářů...
D.B.: Jede to už druhý den.
Vnimam, že to funguje až do 20.1. Pravoslavní ten den slaví křest Ježíše
Krista Janem Křtitelem v řece Jordán. V tomto duchu se koupou v řekách a
věří, že po koupeli v toto datum budou celý rok zdraví...
Ingrid
Šimková: No a starý slovanský zvyk.. 19.1.. Vodokras... To se snažil
každý namočit do vody nebo sněhu.. Je úžasné, jak se tyto užitečné
informace dostávají opět mezi nás... Je to ozdravný proces a k tomu je
voda hodně potřebná a hlavně voda s informací... Pokud to navnimavam,
tak já si myslím, že informace této vody, její poselství nás připraví na
to, co nás čeká v tomto roce, mění se vodivost těla i mysle no a voda
to už ví, tak nás může takto připravit na to, co přinese tento rok... A
toto lze využít každý rok...
.